Komunikat techniczny 3.etapu

Autor: Andrzej Magier
Data: 14.05.2022

Start odbędzie się w niedzielę 15 maja od godziny 10:00 do 12:30. Start od puszki startowej o dowolnej minucie z zachowaniem minutowego interwału.

Start znajduje się obok cmentarza parafialnego od strony ul.Dojazdowa (GPS: 52.195346, 20.917780) . Dojazd na start jest możliwy tylko od strony ulicy Kleszczowa (STACJA PALIW SHELL, dalej 300 m). Zaparkować auto można wzdłuż ul.Dojazdowa.

Wstępne parametry tras:

Początkujący - 0,9 km (7 PK)

Amator - 1,3 km (11 PK)

Chojrak - 2,0 km (17 PK)

Ekspert - 2,6 km (26 PK)

Mapy wykonane w skali 1:2500, warstwice co 2,5 m. Folie dostępne na życzenie.

Na terenie zawodów występują dość strome zbocza na wałach fortu, gdzie trzeba szczególnie uważać. Zalecane buty TRAILOWE lub z kolcami. Teren jest przeważnie półotwarty, otwarty lub parkowy o dobrej przebieżności, na zboczach o utrudnionej (porost, pokrzywy, dzika róża).

Niektóre zbocza są owinięte siatką chroniącą przed zsuwaniem lub nasadzone roślinami - TE ZBOCZA są ZAKAZANE do przejścia i zaznaczone kolorem oliwkowym. Również mogą trwać jeszcze prace wykończeniowe przebudowy fortu (zaznaczone w mapie różową siatką - ZAKAZANE do przejścia)

Stacje działają w trybie BEZDOTYKOWYM! Puszka METY również działa w trybie bezdotykowym.

Opisy można pobrać na starcie. Opisy również nadrukowane na mapie.

Meta jest 100 m dalej od startu.

WYNIKI ONLINE SĄ TU

Pozdrowienia sportowe,

Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły