Oferta dla firm

Organizacja atrakcji sportowych w ramach pracowniczych wyjazdów integracyjnych w formie biegów na orientację oraz różnego rodzaju zespołowych gier terenowych takich jak:

  • nocne drużynowe biegi na orientację w określonej lub dowolnej kolejności zdobywania punktów w terenie, np. w lesie
  • dzienne biegi na orientację indywidualne lub drużynowe
  • sztafety
  • biegi na orientację z zadaniami (quest, gry terenowe),
  • biegi na orientację ze wskazówkami przekazywanymi przez telefon komórkowy lub krótkofalówkę,
  • zabawy na orientację na terenie kompleksu sportowego lub ośrodka wypoczynkowego,
  • orient'show na boisku (mini biegi na orientację wsród sztucznych przeszkód)
  • rowerowa jazda na orientację oraz wiele innych zespołowych gier zręcznościowych.

Nocne biegi na orientację proponujemy w wariancie zespołowym. Drużyna, wyposażona w latarki, pokonuje określony dystans w całkowicie powitym mrokiem terenie. Wyróżniamy dwie formy tego biegu: zdobywanie kolejnych punktów w ustalonej kolejności lub w dowolnej, ale z określonym limitem czasu.

Bieg na orientację ze wskazówkami przekazywanymi przez telefon komórkowy lub krótkofalówkę odbywa się w parach. Jedna z osób pozostaje na starcie w roli nawigatora, wyposażona w mapę z oznaczonymi punktami kontrolnymi, natomiast druga posiada jej "czystą" wersję. Zadanie polega na jak najszybszym dotarciu do mety tylko przy pomocy wskazówek przekazywanych przez partnera - nawigatora.

Bieg na orientację typu quest to urozmaicona dodatkowymi zadaniami, obowiązkowymi do wykonania pomiędzy poszczególnymi punktami kontrolnymi, forma biegu.

Orient'show - krótkodystansowy bieg na orientację. Odbywa się na boisku, wśród sztucznie zaaranżowanych przeszkód (płotów, ścianek). Prawie wszystkie punkty kontrolne są widoczne dla uczestnika, jednak kluczowym jest zdobywanie ich w prawidłowej kolejności w jak najszybszym tempie. Przeskoczenie przeszkody, w celu jej ominięcia, kończy się automatyczną dyskwalifikacją.

Szczegóły takie jak typ zadań, rodzaj biegu, czy stopień trudności orientacyjnej dostosowywane są do indywidualnych oczekiwań i możliwości zespołu po uprzedniej konsultacji.

WYPOŻYCZENIE sprzętu do pomiaru czasu SportIdent.

Do wypożyczenia oferujemy chipy bezdotykowe SIAC Air+, dotykowe SI-8 oraz stacje elektroniczne BSF-8 ("puszki") z możliwością pracy w trybie bezdotykowym. Warunki wypożyczenia ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Zapraszamy do współpracy.

Ze sportowym pozdrowieniem,
ORIENT RACES

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły