Komunikat techniczny 1 etapu

Autor: Andrzej Magier
Data: 07.05.2022

Start odbędzie się w niedzielę 8 maja od godziny 16:00 do 18:30. O dowolnej minucie można startować, więc by nie robić wielkiego tłumu na początku, można sobie na spokojnie wystartować nieco później.

Start z siłowni CROSSHOUSE (ul. Ciołka 13, poziom "-1"   GPS: 52.242001, 20.944733). Dojście na siłownię przez środkowe wejście od ulicy Ciołka, potem w prawo od ochrony, dalej schodami w dół (kieruj się oznaczeniami ze strzałką). Dla nas zostanie wydzielona część siłowni, więc na pozostałej części będą ćwiczyć ludzie. Na wydzielonej części można się przebrać. 

Zaparkować auto można na pobliskich ulicach.

Parametry tras (w linii prostej):

Początkujący - 1,2 km (9 PK)

Amator - 1,7 km (13 PK)

Chojrak - 2,6 km (18 PK)

Ekspert - 3,5 km (26 PK)

Mapy wykonane w skali 1:4000, warstwice co 2,5 m. Folie dostępne na życzenie.

Najpierw trzeba podbić puszki CLEAR, CHECK. Potem puszkę START - działa w trybie BEZDOTYKOWYM! Puszka METY również działa w trybie bezdotykowym.

Opisy można pobrać na starcie. Opisy również nadrukowane na mapie.

Start odbędzie się BEZ minut startowych, ale z zachowaniem minutowego odstępu od poprzedniego rywala na swojej trasie. Osoby z różnych kategorii mogą startować jednocześnie. Czas kontrolny 1 godzina 20 minut.

UWAGA! Wszystkie trasy przekraczają drogę o słabym i umiarkowanym natężeniu ruchu drogowego, przekroczenie jest możliwe tylko w miejscach wyznaczonych na mapie odpowiednimi symbolami koloru fioletowego (patrz mapę). Pamiętajcie o przestrzeganiu ZASAD RUCHU DROGOWEGO!!! Przekroczenie drogi poza wyznaczonymi miejscami jest NIEBEZPIECZNE i będzie się skutkowało dyskwalifikacją uczestnika.

Mapy wykonane w standardzie ISSprOM2019-2, więc będą wykorzystane symbole wielopoziomowych konstrukcji na wielu kolejnych etapach Warsaw Orient Races 2022. Zobaczyć przykłady wykorzystania tych symboli można na naszym funpage`u na INSTAGRAMIE oraz FACEBOOKu

Meta jest zlokalizowana w 250 m od startu (patrz mapę). Sczytywanie chipów jest przy mecie.

WYNIKI ONLINE SĄ TU

Pozdrowienia sportowe,

Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły