Komunikat techniczny na 9. etap

Autor: Andrzej Magier
Data: 05.10.2021

Start zlokalizowany przy rogu ulic Czorsztyńska i Deotymy (GPS: 52.243129, 20.949267). Parking jest możliwy wzdłuż ul. Czorsztyńska i Deotymy.

Pogoda będzie sprzyjała biegaczom, zapowiada się słonecznie, +17 stopni, bez opadów. Zachód słońca jest o godzinie 18:02, po tym już robi się ciemno i od 18:30 punkty będą zbierane. Dla startujących bliżej godziny 18 zalecane są czołówki.

O godzinie 18:20 odbędą się dekoracje zwycięzców całego cyklu Warsaw Orient Races 2021 

Teren zawodów obejmuje wzniesienie moczydłowskie oraz dość płaski teren parkowy nad jeziorami. Zbocza obok jezior miejscami są dość strome. W wielu miejscach trawa jest skoszona i na terenie pozostawione rolki siana, które nie są zaznaczone w mapie. Pokrzywy występują rzadko, więcej jej występuje w rejonie wzniesienia, ale i tam przeważnie została skoszona. Proszę więc wziąc to pod uwagę i założyć odpowiednie ubranie do biegu.

Parametry tras (w linii prostej):

Ekspert - 3,2 km (28 PK) 

Chojrak - 2,3 km (22 PK)

Amator - 1,2 km (8 PK)

Spacerowa - 1,5 km (13 PK)

Mapy wykonane w skali 1:3000, warstwice co 2,5 m. Folie dostępne na życzenie.

Puszki CLEAR, CHECK i START są w trybie DOTYKOWYMKonieczne jest podbicie puszki START!!! Nie zapomnijcie również podbić puszki CHECK, która uruchamia bezdotykowy tryb w chipach SIAC. Puszki punktów kontroli i METY działają w trybie BEZDOTYKOWYM.

Opisy można pobrać przy stoisku organizatorów. Opisy również nadrukowane na mapie.

Start odbędzie się BEZ minut startowych w dowolnej chwili od 16:00 do 18:00 z zachowaniem minutowego odstępu od poprzedniego rywala na swojej trasie. Osoby z różnych kategorii mogą startować jednocześnie. Czas kontrolny 1 godzina. UWAGA! Zachód słońca tego dnia będzie o godzinie 18:02, punkty będą zbierane po godzinie 18:30.

Start i meta są zlokalizowane obok siebie. Sczytywanie chipów odbywa się w tym samym miejscu, co i rejestracja zawodników.

WYNIKI ONLINE SĄ TU

Pozdrowienia sportowe,

Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły