Kumunikat techniczny na FINAŁ (WAŻNE informacje!)

Autor: Andrzej Magier
Data: 28.09.2021

Start zlokalizowany przy ul.Jerzego Waldorffa 34 (GPS: 52.257386, 20.941017). Parking jest możliwy wzdłuż ul. Jerzego Waldorffa. Najbliższe ToiToi znajduje sie przy wypożyczalni kajaków (GPS: 52.256009, 20.940441).

Pogoda będzie sprzyjała biegaczom, zapowiada się słonecznie, +17 stopni, bez opadów. Zachód słońca jest o godzinie 18:19, po tym już robi się ciemno i od 18:30 punkty będą zbierane.

Teren zawodów obejmuje fort Bema, na którym występują niebezpieczne urywiska, ściany skalne i stromizny, które zaznaczone na mapie odpowiednimi symbolami. W terenie są również liczne podziemia i tunele, które zaznaczone za pomocą nowych wielopoziomowych symboli (patrz schemat). W ciemnych miejscach będą stały świece (klimacik Halloween :-). Trasa dla Amatorów zbudowana nieco dalej od tych niebezpiecznych miejsc, pozostałe trasy mogą przebiegać w pobliżu w/w niebezpiecznych miejsc, więc prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w terenie. Myślenie głową i zachowanie czujności przede wszystkim!

Parametry tras (w linii prostej):

Ekspert - 2,8 km (26 PK) 

Chojrak - 2,2 km (22 PK)

Amator - 1,1 km (9 PK)

Spacerowa - 1,5 km (16 PK)

Mapy wykonane w skali 1:3000, warstwice co 2,5 m. Folie dostępne na życzenie.

Puszki CLEAR, CHECK i START są w trybie DOTYKOWYMKonieczne jest podbicie puszki START!!! Nie zapomnijcie również podbić puszki CHECK, która uruchamia bezdotykowy tryb w chipach SIAC. Puszki punktów kontroli i METY działają w trybie BEZDOTYKOWYM.

Opisy można pobrać obok stoiska organizatorów. Opisy również nadrukowane na mapie.

Start odbędzie się BEZ minut startowych w dowolnej chwili od 15:30 do 18:00 z zachowaniem minutowego odstępu od poprzedniego rywala na swojej trasie. Osoby z różnych kategorii mogą startować jednocześnie. Czas kontrolny 1 godzina 10 minut. UWAGA! Zachód słońca tego dnia będzie o godzinie 18:19, punkty będą zbierane po godzinie 18:30, kiedy zrobi się już ciemno.

Start i meta są zlokalizowane obok siebie. Sczytywanie chipów odbywa się w tym samym miejscu, co i rejestracja zawodników.

WYNIKI ONLINE SĄ TU

Pozdrowienia sportowe,

Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły