Komunikat techniczny na 6. etap WOR

Autor: Andrzej Magier
Data: 17.09.2021

KOMUNIKAT TECHNICZNY na 18.09 (Wrzeciono)

Start zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic Przy Agorze i Wrzeciono, obok budynku ul.Przy Agorze 5 (GPS: 52.293934, 20.942653). Zaparkować auto można wzdłuż ulic Wrzeciono i Przy Agorze. Toaleta znajduje się na stacji paliw Orlen przy ul.Marymockiej 127 (600 metrów od miejsca startu).

Parametry tras (w linii prostej):

Ekspert - 3,3 km (26 PK)

Chojrak - 2,5 km (22 PK)

Amator - 1,3 km (12 PK)

Spacerowa - 1,8 km (15 PK)

Mapa kategorii AMATOR jest w skali 1:3000, mapy tras EKSPERTÓW, CHOJRAKÓW i SPACEROWICZÓW w skali 1:4000. warstwice co 2,5 m. Mapa 2017 roku autorstwa Karola Galicza, aktualizacja w ISSprOM2019 zrobiona we wrześniu 2021 przez Andrzeja Magiera. Folie dostępne na życzenie.

Puszki CLEAR, CHECK i START są w trybie DOTYKOWYMKonieczne jest podbicie puszki START!!! Nie zapomnijcie również podbić puszki CHECK, która uruchamia bezdotykowy tryb w chipach SIAC. Puszki punktów kontroli i METY działają w trybie BEZDOTYKOWYM.

Opisy można pobrać w białym namiocie organizatorów. Opisy również nadrukowane na mapie.

Start odbędzie się BEZ minut startowych w dowolnej chwili od 11:00 do 15:00 z zachowaniem minutowego odstępu od poprzedniego rywala na swojej trasie. Osoby z różnych kategorii mogą startować jednocześnie. Od 15:30 punkty będą zbierane.

UWAGA! Na terenie zawodów są ulice o słabym ruchu drogowym. Pamiętajcie o przestrzeganiu ZASAD RUCHU DROGOWEGO! 

Pamiętajcie również o zakazie przekroczenia miejsc zaznaczonych kolorem oliwkowym i żywopłotów zaznaczonych ciemnym zielonym kolorem jako nie do przejścia. Przekroczenie ww miejsc będzie skutkowało dyskwalifikacją. W terenie będzie znajdował się sędzia, który będzie tego pilnował.

Start i meta są zlokalizowane obok siebie. Sczytywanie chipów odbywa się w tym samym namiocie, co i rejestracja zawodników.

Przypominamy również o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych.

WYNIKI ONLINE SĄ TU

Życzymy dobrej zabawy,

Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły