Komunikat techniczny i lista startowa 4 etapu

Autor: Andrzej Magier
Data: 25.05.2021

LISTA STARTOWA (kliknij tu)

KOMUNIKAT TECHNICZNY

Start zlokalizowany przy Os. Przyjaźń 186 (GPS: 52.235649, 20.919596). Zaparkować auto można na parkingu obok budynku ul.Konarskiego 87, dalej dojście na start 200 m wg schematu.

Według prognoz pogody 26 maja będzie częściowo słonecznie, bez opadów, temperatura wyniesie +19 stopni.

Parametry tras (w linii prostej):

Ekspert - 3,3 km (28 PK)

Chojrak - 2,4 km (21 PK)

Amator - 1,2 km (12 PK)

Spacerowa - 1,6 km (16 PK)

Mapa i teren po raz pierwszy zostaną wykorzystane na cele orientacji sportowej. Mapy wszystkich kategorii w skali 1:3000, warstwice co 2,5 m. Aktualność - maj 2021. Autor mapy i budowniczy tras - Andrzej Magier. Folie dostępne na życzenie.

Puszki CLEAR, CHECK i START są w trybie DOTYKOWYMKonieczne jest podbicie puszki START!!! Nie zapomnijcie również podbić puszki CHECK, która uruchamia bezdotykowy tryb w chipach SIAC. Puszki punktów kontroli i METY działają w trybie BEZDOTYKOWYM.

Opisy można pobrać w białym namiocie organizatorów. Opisy również nadrukowane na mapie.

Start odbędzie się BEZ minut startowych w dowolnej chwili od 16:30 do 19:30 z zachowaniem minutowego odstępu od poprzedniego rywala na swojej trasie. Osoby z różnych kategorii mogą startować jednocześnie. Czas kontrolny 1 godzina.

UWAGA! Trasa EKSPERTów przekracza drogę (ul.Konarskiego) o słabym i umiarkowanym natężeniu ruchu dwukrotnie, przekroczenie jest możliwe tylko w miejscach wyznaczonych na mapie odpowiednimi symbolami koloru fioletowego. Pamiętajcie o przestrzeganiu ZASAD RUCHU DROGOWEGO!!! Przekroczenie drogi poza wyznaczonymi miejscami będzie się skutkowało dyskwalifikacją uczestnika.

Na osiedlu urosła dość gęsta trawa, gdzieniegdzie występują pokrzywy.

Start i meta są zlokalizowane obok siebie. Sczytywanie chipów odbywa się w tym samym namiocie, co i rejestracja zawodników.

Przypominamy również o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych.

WYNIKI ONLINE SĄ TU

Życzymy dobrej zabawy,

Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły