Komunikat techniczny 3 etapu (na WTOREK 1 czerwca)

Autor: Andrzej Magier
Data: 28.05.2021

LISTA STARTOWA

Start odbędzie się wyjątkowo we WTOREK 1 czerwca.

Start zlokalizowany przy ul.Kazubów 2 (GPS: 52.242669, 20.913823). Zaparkować auto można na parkingach wzdłuż ulic Bolkowska i Kazubów, również na parkingu obok LIDLA.

Parametry tras (po optymalnym wariancie):

Ekspert - 4,8 km (24 PK)

Chojrak - 3,9 km(22 PK)

Amator - 1,4 km (13 PK)

Spacerowa - 2,1 km (15 PK)

Mapy tras EKSPERT i CHOJRAK wykonane w skali 1:4000, mapy dla tras AMATOR i SPACEROWA w skali 1:3000, warstwice co 2,5 m. Folie dostępne na życzenie.

Puszki CLEAR, CHECK i START są w trybie DOTYKOWYMKonieczne jest podbicie puszki START!!! Nie zapomnijcie również podbić puszki CHECK, która uruchamia bezdotykowy tryb w chipach SIAC. Puszki punktów kontroli i METY działają w trybie BEZDOTYKOWYM.

Opisy można pobrać w białym namiocie organizatorów. Opisy również nadrukowane na mapie.

Start odbędzie się BEZ minut startowych w dowolnej chwili od 16:30 do 19:30 z zachowaniem minutowego odstępu od poprzedniego rywala na swojej trasie. Osoby z różnych kategorii mogą startować jednocześnie. Czas kontrolny 1 godzina 20 minut.

UWAGA! Trasy EKSPERTów i CHOJRAKów przekraczają drogę o słabym natężeniu ruchu, przekroczenie jest możliwe tylko w miejscach wyznaczonych na mapie odpowiednimi symbolami koloru fioletowego. Pamiętajcie o przestrzeganiu ZASAD RUCHU DROGOWEGO!!! Przekroczenie drogi poza wyznaczonymi miejscami będzie się skutkowało dyskwalifikacją uczestnika.

Start i meta są zlokalizowane obok siebie. Sczytywanie chipów odbywa się w tym samym namiocie, co i rejestracja zawodników.

Przypominamy również o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych.

WYNIKI ONLINE SĄ TU

Pozdrowienia sportowe,

Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły