Komunikat techniczny 2 etapu

Autor: Andrzej Magier
Data: 11.05.2021

Start zlokalizowany przy ul.Międzynarodowej 72 (GPS: 52.242530, 21.061738). Uwaga! Jadąc aleją J.Waszyngtona autem od strony centrum nie ma skrętu wlewo bezpośrednio na ul.Międzynarodową. Dojść do startu można również od przystanku tramwajowego i autobusowego Park Skaryszewski (tutaj znajduje się toaleta). Parking możliwy wzgłuż ul.Międzynarodowa i w pobliżu boiska "Drukarz".

Prognozy pogody wskazują na to, że będzie słonecznie i ciepło do +26 stopni. Temperatura w rzekach i jeziorach +11 stopni Celsjusza :)

Parametry tras (w linii prostej):

Ekspert - 3,4 km (28 PK)

Chojrak - 2,4 km(20 PK)

Amator - 1,2 km (12 PK)

Spacerowa - 1,7 km (17 PK)

Mapy trasy EKSPERT wykonana w skali 1:4000, mapy dla tras CHOJRAK, AMATOR i SPACEROWA w skali 1:3000, warstwice co 2,5 m. Folie dostępne na życzenie.

Puszki CLEAR, CHECK i START są w trybie DOTYKOWYM! Konieczne jest podbicie puszki START!!! Nie zapomnijcie również podbić puszki CHECK, która uruchamia bezdotykowy tryb w chipach SIAC. Puszki punktów kontroli i METY działają w trybie BEZDOTYKOWYM.

Opisy można pobrać w białym namiocie organizatorów. Opisy również nadrukowane na mapie.

Start odbędzie się BEZ minut startowych w dowolnej chwili od 16:30 do 19:30 z zachowaniem minutowego odstępu od poprzedniego rywala na swojej trasie. Osoby z różnych kategorii mogą startować jednocześnie. Czas kontrolny 1 godzina 20 minut.

Start i meta są zlokalizowane obok siebie. Sczytywanie chipów odbywa się w tym samym namiocie, co i rejestracja zawodników.

Przypominamy również o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych.

WYNIKI ONLINE SĄ TU

Pozdrowienia sportowe,

Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły