Komunikat techniczny 1 etapu

Autor: Andrzej Magier
Data: 04.05.2021

Centrum zawodów znajduje się na boisku obok budynku ul.Korotyńskiego 23 (Biedronka). Parking jest za sklepem Biedronki (wjazd możliwy TYLKO od strony ul.Włodarzewska). GPS: 52.203378, 20.963931.

Mapy tras EKSPERT i CHOJRAK wykonane w skali 1:4000, mapy dla tras AMATOR i SPACEROWA w skali 1:3000, warstwice co 2,5 m. Mapy są w folii.

Puszki CLEAR, CHECK i START są w trybie DOTYKOWYM! Konieczne jest podbicie START. Nie zapomnijcie podbić puszki CHECK, która uruchamia bezdotykowy tryb w chipach SIAC. Puszki punktów kontroli i METY działają w trybie BEZDOTYKOWYM.

W parku jest zawsze dużo ludzi, więc uważajcie na przechodniów, zachowujmy się kulturalnie nawet podczas gorącej rywalizacji.

Parametry tras:

Ekspert - 3,6 km (31 PK)

Chojrak - 3,0 km (24 PK)

Amator - 1,4 km (11 PK)

Spacerowa - 1,9 km (17 PK)

 

OPISY na rękę można pobrać w białym namiocie z logotypem zawodów.

Start odbędzie się BEZ minut startowych w dowolnej chwili od 16:30 do 19:30 z zachowaniem minutowego odstępu od poprzedniego rywala na swojej trasie. Osoby z różnych kategorii mogą startować jednocześnie. Czas kontrolny 1 godzina 20 minut.

Start i meta są zlokalizowane obok siebie. Sczytywanie chipów odbywa się w tym samym namiocie, co i rejestracja zawodników.

Przypominamy również o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych.

WYNIKI ONLINE SĄ TU

LISTA ZGŁOSZONYCH

Pozdrowienia sportowe,

Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa

 

P.S. Pojawiła się oferta na zgłoszenia na pozostałe 7 etapów z rabatem 10%.

SZCZEGÓŁY OFERTY SĄ TU

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły