Warsaw Orient Races 2021 wraca do warszawskich parków

Autor: Andrzej Magier
Data: 21.04.2021
Salut, drodzy miłośnicy biegu na orientację!
 
ORIENT RACES Team oraz BKS Wataha Warszawa zapraszają 5 maja (środa) od 16:30 do 19:30 na otwarcie drugiej edycji WARSAW ORIENT RACES 2021 ❤️❤️❤️
 
1 etap zostanie rozegrany w Parku Szczęśliwickim !
 
Przypominamy, że za każdy etap będą naliczane punkty do KLASYFIKACJI GENERALNEJ wg tabeli umieszczonej w Regulaminie zawodów. Jesienią zwycięzcy otrzymają medale i prezenty. Jak Wam się spodobały ubiegłoroczne medale? Ładne, prawda?! Warto więc powalczyć o nie i w tym sezonie.
 
W tym roku nieco zmieniliśmy nazwy poszczególnych kategorii: Amator (najłatwiejsza, była trasa Początkujący), Chojrak (średnio zaawansowana trasa, była Zuchwali), Ekspert (najtrudniejsza trasa, była Profesjonaliści), pozostała dotychczasowa rekreacyjna trasa dla Spacerowiczów.
 
Wstępne parametry tras na 1 etap:
Spacerowa - 1,8 km (14 PK)
Amator - 1,4 km (8 PK)
Chojrak - 2,5 km (20 PK)
Ekspert - 3,4 km (27 PK)
 
Wszystkie puszki (za wyjątkiem puszki START) działają w trybie bezdotykowym Air+ (na odległościu około 40-50 cm). Dla tych, kto nie posiada własnego chipa SPORTident będzie możliwość wypożyczyć od organizatorów. Podczas rejestracji w formularzu należy wybrać bezdotykowy chip SIAC najnowszej serii lub dotykowy SI-8.
 
Tradycyjnie na Was będą czekały nowe aktualne mapy wykonane według standardu ISSprOM2019 😉
 
W następne majowe środy odbędą się kolejne etapy:
 
12 maja - Błonia elekcyjne (2 etap)
19 maja - Bemowo-Górce  (3 etap)
26 maja - Osiedle Przyjaźń (4 etap)
 
Najlepsza pora, by rozwinąć skrzydła po ciemnych czasach covida i wzmocnić swoje zdrowie.
 
Komunikat techniczny 1 etapu zostanie umieszczony 2 maja.
 
Zgłoszenia przyjmowane do północy wtorku 4 maja. W dniu zawodów możliwość zgłośić się będzie ograniczona ilością map. Dokonanie opłaty jest potwierdzeniem zgłoszenia. Jest również możliwość dokonania opłaty przelewem na konto 28 1140 2004 0000 3402 7955 4245 (Andrzej Magier), w tytule przelewu należy wpisać osobę, która dokonuje zgłoszenia. Opłata wpisowego w dniu startu na miejscu wzrasta o 5 zł.
 
Zapraszamy do udziału,
Orient Races Team i BKS Wataha Warszawa
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły