Inauguracja WARSAW ORIENT RACES 2020 - 1 etap

Autor: Andrzej Magier
Data: 27.05.2020

7 czerwca 2020 roku (niedziela) o godzinie 11 w parku Pole Mokotowskie odbędzie się tak długo wyczekiwane otwarcie cyklu zawodów w biegu na orientację „Warsaw Orient Races 2020”. Centrum zawodów będzie znajdowało się na rogu ulic Batorego i Boboli (współrzędne 52.209046, 20.997647). Czekamy na Was, drodzy Państwo! Niech nasze zawody będą dobrym prezentem dla Warszawiaków i gości stolicy. 

Przewidywana długość tras wyniesie:

  • Spacerowicze (2,3 km)
  • Początkujący (1,7 km)
  • Zuchwali (3,7 km)
  • Profesjonaliści (5,5 km)

Przypominamy, że jest możliwość podbicia punktów w trybie bezdotykowym SPORTident Air+ oraz wypożyczenia chipów SIAC Air+. Sprzęt będzie dezynfekowany po każdym użyciu.

Zgłosić się na zawody można tylko po logowaniu na stronie (zarejestrować/ zalogować się można poprzez Gmail, Facebook, VK w parę kliknięć). Dalej w zakładce KALENDARZ można zgłosić się na etapy.

Termin zgłoszenia na pierwszy etap upłynie o 23:59 w czwartek 4 czerwca. Zarejestrować się w dniu zawodów można za dodatkową opłatą 5 zł. Ilość dodatkowych miejsc w dniu zawodów będzie ograniczona. Dokonanie wpłaty jest gwarancją dokonania zgłoszenia na zawody.

Na zawodach będą przydzielone minuty startowe, ale można wystartować później w dowolnej chwili lub w łukach wakatowych listy startowej z zachowaniem interwału minutowego między 11:00 a 14:00. W formularzu zgłoszeniowym można na życzenie wskazać przykładowy czas startu, w przeciwnym wypadku czas startu będzie przydzielony losowo.

Listę startową oraz link do wyników ONLINE wywiesimy w przeddzień zawodów.

Zapraszamy i zachęcamy do wcześniejszej rejestracji,

ORIENT RACES TEAM

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły