Komunikat techniczny i lista startowa na 7 etap

Autor: Andrzej Magier
Data: 12.10.2020

LISTA STARTOWA

WYNIKI ONLINE

Komunikat techniczny.

W pobliżu miejsca startu znajduje się parking (P+R metro Wawrzyszew), zalecamy również dojazd komunikacją miejską (metro Wawrzyszew 200 m). Miejsce startu znajduje się między budynkami Gołdoniego 7 i W.Szekspira 4 (według schematu, współrzędne startu 52.287373, 20.935036).

Start od godziny 18:00 do godziny 20:00. Mimo tego, że start odbywa się od puszki startowej, prosimy trzymać się swojej minuty startowej, żeby uniknąć zamieszania i gromadzenia się na starcie. Zachód słońca w dniu startu będzie o 17:45. Warto uzbroić się w czołówki. Punkty kontroli NIE będą oznakowane odblaskami, jedynie META będzię się świeciła (nie zapomnijcie podbijać przedostatniego punktu, kiedy zobaczycie ładnie świecący lampion) :) 

Toaleta znajduje się na stacji metra Wawrzyszew lub na stacji paliw LUKOIL (według schematu).

Mapy wykonane w starych symbolach ISSOM 2007, opisy do punktów kontroli oraz legenda tradycyjnie zostaną umieszczone na mapie. Opisy dodatkowo można będzie pobrać w centrum zawodów obok listy startowej.

Parametry tras 7 etapu:

Profesjonaliści - 3,7 km (24 PK)

Zuchwali - 2,7 km (19 PK)

Początkujący - 1,4 km (12 PK)

Spacerowa - 1,8 km (18 PK)

Mapy PROFESJONALIŚCI, ZUCHWALI i SPACEROWA wykonane w skali 1:4000, warstwice co 2,5 m.

Mapa kategorii POCZĄTKUJĄCY w skali 1:3000, warstwice co 2,5 m.

Przypominamy również o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych obowiązujących w żółtej strefie (zakładanie maseczek podczas przemieszczania się po centrum zawodów i utrzymywaniu odległości między sobą min. 1,5 m). Prosimy o nie gromadzenie się przy namiocie rejestracji/wyczytywania chipów. Płyn dezynfekujący znajduje się w namiocie rejestracji. Wypożyczany sprzęt zostanie zdezynfekowany.

WYNIKI ONLINE - kliknij

Powodzenia i do zobaczenia na starcie,

ORIENT RACES Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły