Komunikat techniczny i listy startowe - 6 etap

Autor: Andrzej Magier
Data: 26.09.2020

LISTA STARTOWA

WYNIKI ONLINE

Komunikat techniczny.

W rejonie 6 etapu zawodów jest problem z parkowaniem, więc zalecamy dojazd komunikacją miejską (Przystanek KRÓLIKARNIA). Miejsce startu znajduje się w 200 metrach od przystanku Królikarnia (według schematu, współrzędne startu 52.190321, 21.028030).

Start od godziny 12:00 do godziny 14:00. Mimo tego, że start odbywa się od puszki startowej, prosimy trzymać się swojej minuty startowej, żeby uniknąć zamieszania i gromadzenia się na starcie.

Teren zawodów obejmuje skarpę, osiedle mieszkalne, park, korty tenisowe oraz teren niedobudowanego stadionu. Utrudnienia w biegu (kłujący porost) może występować na opuszczonym stadione oraz na skarpie, więc zalecamy odpowiednie ubranie sportowe. Na skarpie może być dość stromo, uważajcie na siebie.

Parametry tras 6 etapu:

Profesjonaliści - 4,5 km (26 PK)

Zuchwali - 2,9 km (20 PK)

Początkujący - 1,5 km (9 PK)

Spacerowa - 2,1 km (14 PK)

Mapy PROFESJONALIŚCI, ZUCHWALI i SPACEROWA wykonane w skali 1:4000, warstwice co 2,5 m.

Mapa kategorii POCZĄTKUJĄCY w skali 1:3000, warstwice co 2,5 m.

Opisy umieszczone na mapie, dodatkowo można będzie pobrać w centrum zawodów obok listy startowej.

Szatnia będzie znajdowała się pod białym namiotem z logo zawodów, tam można zostawić również swoje rzeczy na własną odpowiedzialność.

Przypominamy również o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych i utrzymywaniu odległości między sobą min. 1,5 m.

Powodzenia i do zobaczenia na starcie,

ORIENT RACES Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły