Komunikat techniczny i lista startowa - 4 etap

Autor: Andrzej Magier
Data: 26.06.2020

LISTA STARTOWA - kliknij

WYNIKI ONLINE - kliknij

Komunikat techniczny

Parking jest możliwy wzdłuż ul.Pabla Nerudy lub na parkingu sklepu E.Leclerc. Toaleta znajduje się w sklepie E.Leclerc (400 m od miejsca startu). Centrum zawodów znajduje się obok budynku ul.Pabla Nerudy 11 (współrzędne 52.275811, 20.924861).

Start od godziny 11:00 do godziny 13:00. Mimo tego, że start odbywa się od puszki startowej, prosimy trzymać się swojej minuty startowej, żeby uniknąć zamieszania i gromadzenia się na starcie.

Opisy do map można pobrać obok wywieszonej listy startowej w centrum zawodów.

Mapa wykonana według standardu ISSprOM 2019, a więc proszę uważnie zapoznać się z symbolami nie do przejścia (w terenie będzie znajdować się sędzia, który może dyskwalifikować uczestnika, przekraczającego przeszkody zaznaczoje jako nie do przejścia). 

Mapy dla wszystkich tras w skali 1:4000, warstwice co 2,5 m. Aktualność czerwiec 2020.

Parametry tras (według najkrótszego biegu):

Profesjonaliści - 4,1 km (23 PK)

Zuchwali - 2,9 km (16 PK)

Początkujący - 1,9 km (13 PK)

Spacerowa - 1,1 km (10 PK)

Trasy dla Profesjonalistów i Zuchwałych przekraczają drogi z ruchem małej intensywności, więc uważajcie na siebie i przestrzegajcie zasad ruchu drogowego. W dniu zawodów odbędą się wybory prezydenckie i niektóre punkty znajdują się w pobliżu lub terenie szkół - a więc również uważacie na pieszych, żeby uniknąć kolizji.

Przypominamy również o przestrzeganiu zasad sanitarno-epidemiologicznych i utrzymywaniu odległości między sobą min. 1,5 m.

Powodzenia i do zobaczenia na starcie,

ORIENT RACES Team i BKS Wataha Warszawa

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Szczegóły